Soylular, 1980 yılında kurulmuş olup, 1984 yılında Soylular LTD ŞTİ ünvanı altında inşaat, hafriyat, taahhüt işlerinde çalışmalara başlamıştır.

Her geçen gün artan ivmesiyle; Pakmaya Fabrikası, Pirelli Çelik Kart Fabrikası, Dusa İplik Fabrikası, Brisa Lastik Fabrikası, E-5 İkileme Yol Yapımı, İstanbul Anadolu Yakası Katı Atık Tesisi, İzmit Marina Rıhtım İnşaatı, Yuvacık Kirazdere Barajı Gövde İnşaatı ve İhsale Hatları olmak üzere çeşitli taahhüt işleri yapmıştır.

Bu çalışmanın ardından, 1998 yılında "Soylular Beton" olarak, hazır beton sektöründe hizmet vermeye başlamış, aynı yıl hazır betonhammadesi olarak kullanılan "Agrega" üretimi için "Soylu-Kar Madencilik" ünvanı ile Okçapınar mevkiinde "Agrega Üretim Tesisleri" kurulmuştur.

1999 yılında Soy-Nur İnşaat Ltd. Şti. ünvanı ile kurulan şirketimiz, İzmir Aliağa Rafineri İnşaatı, Ankara Man Fabrikası, Otel İnşaatları ve İş Merkezleri olmak üzere çeşitli inşaat işlerinde faaliyet göstermiştir.

Tüm çalışanların bilgi ve emeğiyle son 32 yılda mevcut tesisleri ve şirketlerine her yıl yenisini ekleyen SOYLULAR GRUP gerek ürün yelpazesini genişletmek, gerekse kaliteyi amortize edebilmek çağdaş teknolojiler kullanarak gerçekleştirdiği entegrasyonla sektörde kalıcı ve güven veren bir altyapı oluşturmuştur.

TÜMÜNÜ GÖR